Kalendarze trójdzielne czy jednodzielne

Dodano 23 lipca 2014, w Bez kategorii, przez seo_imanufaktura

Wybór kalendarzy reklamowych nie jest prosty. Do wyboru jest wiele opcji i możliwości, z których niejednokrotnie ciężko wybrać tę najwłaściwszą.

Oferowane kalendarze reklamowe, to wyśmienity pomysł na reklamę firmy i nie tylko.

Kalendarze ścienne i biurkowe są praktyczną ozdobą każdego biura, punktu, prywatnego mieszkania lub stanowiska pracy.

Jeśli wiedzą Państwo, że wasi klienci i kontrahenci korzystają z kalendarzy – dopilnujcie aby kalendarze reklamowe, których używają reklamowały właśnie Państwa firmę.

Prawie w każdym biurze można znaleźć kalendarz trójdzielny. Kalendarze trójdzielne to fajna sprawa dla każdej firmy. Kalendarz składa się z główki i trzech kalendarii.

Warto również zwrócić uwagę na  kalendarze jednodzielne. W odróżnieniu do innych firm, przykładamy olbrzymią wagę do jakości oferowanych przez nas kalendarzy. Nie oferujemy Ci więc budowy własnego kalendarza poprzez program komputerowy, u nas w tej samej cenie całą pracę wykonają za Ciebie nasi graficy dbając o jakość i służąc radą.

Kalendarzyki listkowe są bardzo dobrą formą reklamy lub promocji firmy. Małe rozmiary umożliwiają schowanie kalendarzyków wraz z kartami kredytowymi, czy dokumentami osobistymi. Dzięki temu kalendarzyki listkowe są wykorzystywane przez cały rok.
Projektowanie graficzne

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>