Elewacja wentylowana – dla kogo? Zalety, montaż.

Dodano 20 stycznia 2014, w Bez kategorii, przez seo_imanufaktura

Elewacja wentylowana jest nowoczesnym systemem okładzinowym, poprawiającym w pokaźnym stopniu atuty termoizolacyjne budynków. MGW montaż elewacji wentylowanej. Przedsiębiorstwo MGW prowadzi aktywność w branży budowlanej wykonując montaż elewacji wentylowanej. Przedsiębiorstwo wykonuje montaż  ALUCOBOND, pomagając w procesie kreowania projektu oraz w zrobieniu zakupu niezbędnego materiału.
ALUCOBOND wyróżnia się imponującymi cechami: płaskością, bogactwem barw, prostotą kształtowania. Został wypracowany jako stabilny, a jednocześnie elastyczny materiał elewacyjny do rozwiązań architektonicznych. ALUCOBOND jest ponadprzeciętnie odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych, anty udarowy i wytrzymały na pęknięcia. Montaż Alcubond wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, jakie posiada przedsiębiorstwo MGW.
Oprócz tego MGW realizuje montaż płyt: Reynobond – są to współczesne, lekkie, sztywne i odporne płyty elewacyjne składające się z dwóch zewnętrznych warstw aluminium o grubości 0,5 mm każda, między którymi znajduje się rdzeń polietylenowy o małej spoistości nierozprzestrzeniający ognia. Aluminium lakierowane jest ogniowo , co zapewnia niezwykłą trwałość na warunki atmosferyczne i wytrzymałość koloru.
HPL – którego określenie pochodzi od słów high pressure laminates czyli laminat wysokociśnieniowy. Jest to warstwowe tworzywo termoutwardzalne, powstałe w warunkach znacznego ciśnienia: 7-9 MPa i temperatury ok. 160 C. Konstruuje się z kilku powłok impregnowanych żywicą fenolową oraz.
MGW posiada umiejętności, wprawę, zaplecze techniczno – biurowe, sprzęt, własny nadzór techniczny i samodzielne brygady pracowników przeszkolonych do wykonywania zadań montażowych, upoważnionych, wyposażonych i przygotowanych do pracy na wysokości.
Firma realizuje także prace ogólno – budowlane na potrzeby inwestora. MGW oferuje kompetentną obsługę, miłą atmosferę współpracy oraz indywidualne nastawienie do każdego klienta.
Dzięki oferowanym przez nas technologiom:  Reynbond, hpl, Alucobond   inwestorzy, projektanci i wykonawcy mogą bez kompromisów osiągnąć wszelkie projekty zgodne z najświeższymi wymagani w zakresie ergonomiczności, estetykii, a także wcielać w życie współczesne standardy.

Otagowane:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>