Kilka pomysłów na zarobienie pieniędzy w Internecie

Dodano 15 października 2013, w Bez kategorii, przez seo_imanufaktura

Dla operatywnych Internet może być dojną krową, polem pełnym możliwości prędkiego wzbogacenia. Chociaż niewielu osobom udaje się uczynić z Internetu główne źródło przychodów, jednak przy stosunkowo niewielkim wkładzie pracy może być świetnym źródłem dodatkowych dochodów.

Blogowanie

Jeśli jesteś zapalonym pisarzem, który chce zostać opublikowany, ale nie może znaleźć sposobu, aby to zrobić, być może publikowanie swoich myśli w Internecie jest Twoją drogą do sukcesu, tak w końcu zaczynała autorka największego bestsellera ostatnich lat ‘50 twarzy Graya’. Uruchomienie bloga nie wymaga wielkich umiejętności technicznych, istotne jest, że masz informacje w dyscyplinie, o której piszesz. Niejednokrotnie tanie strony www albo bezpłatny blog np. na wordpress.com może okazać się niewyczerpanym źródłem profitów. Posiadanie wielu czytelników pozwoli przyciągnąć reklamodawców, pisanie płatnych recenzji i artykułów sponsorowanych pozwala na uzyskiwanie bardzo przyzwoitych zysków. Najlepsi w kraju zarabiają miesięcznice sum powyżej 20.000 zł.

‘Płatne Pisanie’

Jakie są jeszcze ewentualności zarabiania w sieci na pisaniu, poza wspomnianymi dotychczas na blogu? Możliwe jest jednorazowe zarabianie na pisaniu, głównie na zlecenie. Jednorazowe dlatego, że po napisaniu przesyłamy tekst zleceniodawcy lub publikujemy go a zapłatę otrzymujemy za niego tylko raz.Druga grupa serwisów oferuje nam pewnego rodzaju dochód pasywny, gdyż otrzymujemy wynagrodzenie głównie za wyświetlenia naszych tekstów, nie ważne kiedy zostały one napisane.TextMarket – obecnie chyba optymalny sposób na zarabianie na pisaniu tekstów. Warto zarejestrować się tam i zacząć zarabiać. W serwisie możemy umieszczać napisane przez nas artykuły na dowolny temat a także możemy przyjmować specyficzne zlecenia, z dokładnymi kryteriami. Zaradni.pl – praca polega na pisaniu porad na różne tematy a zarabiamy na każdej ich odsłonie. Obecnie jest to 10zł za 1000 wyświetleń, a wypłata możliwa jest od 100zł.

Tutoriale / Filmy Szkoleniowe / Webinaria

Zapotrzebowanie na nauczycieli jest wysokie i stale rośnie. Tak więc, jeśli chcesz pomagać innym w nauce, e-nauczanie może stać się dla Ciebie również źródłem dochodów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się nauczycielem to kilka wolnych godzin tygodniowo. Swoją wiedzę możesz przekazywać przez różne specjalistyczne strony jak np. etutor.com, tworząc swój kanał na youtube, bądź inwestując we własną stronę internetową np. z video poradami.

Sieć afiliacyjna / Reseller

Dla tych, którzy mają talent do sprzedaży, jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest zostanie partnerem, sprzedawcą. Partnerem jest osoba, która pobiera prowizję za sprzedaż produktu, który poleca na swojej stronie internetowej. Nie musisz być właścicielem produktu. Wystarczy tylko zapisać się do programu partnerskiego.

Kupno / Sprzedaż domen

Kupno i sprzedaż domen jest innym sposobem na zarabianie pieniędzy w domu i wymaga w gruncie rzeczy bardzo małej inwestycji czasu. Domeny z historią możemy nabyć np. w serwisie aftermarket.pl czy az.pl następnie sprzedać z zyskiem na różnego rodzaju aukcjach internetowych.

Freelancing

Freelancing jest kapitalnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, którzy są ekspertami w swoich branżach i wiedzą, jak zapewnić satysfakcję klienta. Freelancerzy mogą zajmować się różnego typu fachową działalnością od projektowania i wdrażania stron internetowych, po projektowanie grafiki na potrzeby Internetu i do druku czy programowanie aplikacji mobilnych. cennik stron internetowych oferowanych przez freelancerów jest sporo niższy niż ten który oferują duże agencje stąd usługi freelancerskie cieszą się potężną popularnością.

Reklama

Możesz sprzedawać miejsca reklamowe na swojej stronie lub blogu i zarabiać, kiedy użytkownicy klikają te reklamy. Czasem najtańsze strony internetowe czy bezpłatny blog na jednej z platform blogerskich może przynieść być może nie astronomiczne, ale regularne dochody. Rentowność reklamy pay -per -click zależy od poziomu ruchu na stronie. Najpopularniejszym dostawcą reklam na stronę jest Google AdSense.

Online Marketing

Gdy strona internetowa jest zbudowana i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek (SEO), ma wysoki Page Rank możesz również brać opłatę za umieszczanie linków na swojej stronie do innych stron. Ułatwić Ci to mogą portale wymiany linków jak np. prolink.pl. Przykładowe tanie strony internetowe postawione w kilkanaście godzin na jednym z znanych CMS mogą stać się dość dobrym strumyczkiem z gotówką.

Otagowane:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>